طبیعت زیبای بهاری خوجین

خوجین (فین) سرزمین خاطرات دوران کودکی ها - میترسید از روزی که غارت بیت المال عادی شود.

میترسید از روزی که غارت بیت المال عادی شود.

بیت المال خواری با بهانه مدیران متخصص و متعهد

 

جواب خون این همه شهید را با این زندگی اشرافی تان و بیت المال خواری تان

چگونه خواهید داد؟!!!...

و جواب این همه جوانان بیکار و جویای کار را که برای حفظ غیرت جوانی شان به

یک هزارم دریافتی مدیران نالایق نیازمندند چه کسی خواهد داد؟!..

توجیه اینکه یک و نیم درصد مدیران از چنین دریافتی های نجومی داشتند.برای چیست؟

مردم چه کسانی هستند؟

مگر قحطی رجال متخصص و متعهد است؟!

مگر نمی دانستید که کیسه بیت المال برای بعضی ها گشاد و برای خیلی ها تنگ شده است؟

شهدا شاهد باشید که بعد از شما چه می کنند.!!!

 

 
چند وقت پیش ﯾﻜﯽ ﺍﺯ ﺑﯿﺖ ﺍﻟﻤﺎﻝ ﺳﻪ ﻫﺰﺍﺭ میلیارد ناقابل برداشت..

و اون یکی دوازده هزار ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩ تومن.. ﮔﺮﻓتن ﻭ ﺭفتن..

و ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺮنگشتن! والان یکی دیگه 94هزارمیلیارد..

سی ﺳﺎﻝ ﭘﯿﺶ ﭘﺸﺖ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﻣﯿﻦ، ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ میخواستن با جونشون

ﻣﻌﺒﺮ ﺑﺎﺯ ﻛنن یکیشون ﭼﻨﺪ ﻗﺪﻡ ﻛﻪ ﺭﻓﺖ ﺑﺮﮔﺸﺖ

همه فکر کردن ترسیده ! ﭘﻮﺗﯿﻦ ﻫﺎﺵ ﺭﻭ ﺩﺍﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ:

"ﺗﺎﺯﻩ ﺍﺯ ﺗﺪﺍﺭﻛﺎﺕ ﮔﺮﻓﺘﻢ، ﺑﯿﺖ ﺍﻟﻤﺎﻟﻪ" ﭘﺎﺑﺮﻫﻨﻪ ﺭﻓﺖ ﻭ ﺩﯾﮕﻪ ﺑﺮﻧﮕﺸﺖ...
 

نکته جالب آنجاست که علی رغم سوزنده بودن افشاگری های حقوق های نجومی، عده ای به عنوان وکیل مدافع در قامت وزیر و وکیل حاضر شده و به توجیه این اعداد شگفت انگیز می پردازند. برخی آن را حق مدیران می دانند، عده ای آن را مانعی برای اختلاس و دزدی از بیت المال در نظر می گیرند و افرادی نیز این رقم های نجومی را هزینه جذب نخبگان اقتصادی و سیاسی برای رفع و رجوع مشکلات.
دست کم گرفتن، مماشات، لاپوشانی و توجیهات من درآوردی در زمینه فسادهای اداری و دولتی که از بیت المال مردم ارتزاق می کنند، خیانت است، چه در این دولت باشد و چه در دولت های گذشته. انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی مفت و مجانی به دست نیامده که عده ای در صدصد غارت آنند. خون پاک دهها هزار مرد و زن برای کاشتن نهال نظام جمهوری اسلامی ریخته شده و نباید آبرو  و اعتبار این نظام را به ریش چند مدیر نااهل گره زد. مدیرانی که بیت المال را بیت الحال تفسیر کرده اند و بی شرفی را به معنای واقعی کلمه، به افکار عمومی نشان داده اند. کسانی که خود را تافته جدا بافته از مردم می دانند و همواره نگاهی از بالا به مردم دارند. ریشه فساد دولتی و ادرای در افکار چنین افرادی است که کندن از بیت المال را حق و حقوق خود می دانند و حتی منتی هم بر سر مردم می گذارند که حق واقعی خود را نگرفته اند.
مدیران غارتگر به گونه ای عمل می کنند که گویی می بایست در همان فرصت چندساله مدیریت خود بار خود و نسل های آینده شان را ببندند. دقیقا از این افراد باید پرسید، شرف کیلویی چند است؟ آیا انسانیت و شرف دارند؟ تفاوت کار اینها با دزدانی که شبانه از دیوار خانه های مردم بالا می روند، چیست. به هر حال آنچه در باب افشای فیش های حقوقی نجومی می بایست صورت گیرد، یک اقدام جهادی و جسورانه است تا کل ساختار اداری و دولتی کشور را دگرگون سازد و روزنه های سواستفاده را ببندد و هزینه های آن را به شدت بالا ببرد. ادمه روند تبیعض در توزیع ثروت ملی و اجازه دست اندازی بی حساب و کتاب به بیت المال، در دراز مدت کلیه پایه های اعتماد عمومی را به نظام اداری، اقتصادی و در نهایت سیاسی از بین خواهد برد و همه را باهم غرق خواهد کرد. 


افسران - میترسید از روزی که غارت بیت المال عادی شود..

و بماندامتیازاتی که بعضی اشخاص دریافت کرده و دارند که زبان قاصر از گفتن آنهاست.
از ماشین های بیت المال گرفته که ارثیه خانوادگی شده و حتی غذاهای  روز مره و سیر و سیاحت خانوادهشان باز از کیسه بیت المال و حقوق های آنچنانی نیز دریافت می کنند. و بدبخت آن کارمندانی که با حقوق نا چیزشان باید غذا و حمل و نقل و هزاران مشکل خانوادگی را حل و مشکلات روز به روز نه تنها کم نمی شود بلکه بیشتر هم می گردد.
مرگ بر بت المال خواران

به گزارش کوثرخبر، پس از برملا شدن فیش حقوق های نجومی 950 مدیر دولتی واکنش های بسیاری از سوی مردم انجام یافت که دولت برکناری این مدیران دولتی را مطرح کرد؛ حال 17 فیش حقوقی نامتعارف دیگر که در لیست دوم حقوق های نجومی به بیرون درز کرده است واکنش ها را به سوی دولت متمرکز کرده است که برخورد دولت با مفسدان اقتصادی چگونه خواهد بود.

پس از آنکه این عملکرد مسئولین نجومی بگیر برملا شده است، احساس می شود که هیچگونه نظارتی بر مجموعه های اداری و دولتی نمی شود.

حال لیست دوم حقوقهای نجومی که توسط 17 شخص حقوقی به بیرون درز کرده است دوباره عدم نظارت دستگاههای امر دولتی را نشان میدهد؛ این درحالی می باشد که خیلی سعی شده این لیست بیرون درز نکند.

ریس بیمارستان بقیته الله 380 میلیون
ریس بیمارستان امام خمینی425میلیون
ریس مترو تهران حومه 225 میلیون
ریس بیمارستان الزهرا 326میلیون
ریس بیمارستان شفا 189میلیون
ریس بیمارستان جم329میلیون
ریس بیمارستان میلاد 382میلیون
ریس بیمارستان الجواد 376میلیون
ریس شرکت پارس خودرو332میلیون
ریس شرکت سایپا دیزل462میلیون
ریس شرکت سایپا گستر 395میلیون
ریس شرکت مگا موتر 462میلیون ریس شرکت کویر تایر385میلیون
ریس شرکت یزد تایر294میلیون
ریس شرکت ایران تایر 195میلیون
ریس شرکت کرمان خودرو396میلیون
ریس دیوان محاسبات 436میلیون
ریس آمار ایران 263میلیون.

حقوق های نجومی برخی از مدیران دولتی بالطبع تبعیضی است که مردم نمی تواند آن را هضم کنند؛ چرا که پایه و اساس جمهوری اسلامی ایران با عدالت محوری، اخلاق مداری، مبارزه با فساد مالی و ظلم ستیزی و ... درست شده است حال خود مسئولین امر در عمل به این اصول ناکارآمد عمل میکنند.

 
موضوع: اخبار روستا،
برچسب ها: میترسید از روزی که غارت بیت المال عادی شود.،
[ دوشنبه 14 تیر 1395 ] [ 09:06 ق.ظ ] [ شباهنگ ]
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic